Центр кар’єри Локачинської філії — це надійний помічник при визначенні майбутньої професії, стажуванні,отриманні практичного досвіду, професійному, особистісному та кар’єрному зростанні.

Основні напрямки роботи Центру кар’єри:

• Допомога учням:
    • у пошуку роботи після отримання диплому;
    • у пошуку місця проходження практики;
    • у написанні професійного резюме;
    • у підготовці до співбесіди з роботодавцем;
    • з питань планування кар’єри та стратегії пошуку роботи;
    • з питань самопрезентації.
  • Співпраця з роботодавцями, котрі зацікавлені у наймі мотивованого молодого спеціаліста, який прагне зробити кар’єру.
  • Організація та проведення тренінгів, мастер-класів та  семінарів, котрі направлені на розвиток особистих якостей у студентів, необхідних для працевлаштування та подальшого розвитку кар’єри.
  • Проведення Днів кар’єри (спільно з ПДАА) для ознайомлення учнів з ринком праці (популярні професії, вимоги працедавців, умови праці, юридичні консультації, пов’язані з працевлаштуванням).
  • Зустрічі учнів з роботодавцями (отримання учнями інформації  про компанію, про вакансії компанії, про вимоги до по шукачів та умови праці в даній компанії).

Інформація для роботодавців!

Випускники Локачинської філії Оваднівського професійного ліцею – це кваліфіковані та перспективні молоді спеціалісти, які проходять навчання за новими виробничими технологіями.

Ви маєте можливість провести рекламну кампанію своєї організації в нашому навчальному закладі, ознайомитись з резюме наших учнів, розповісти про актуальні вакансії, а також залучити на практику, стажування або постійну роботу перспективних учнів та кваліфікованих випускників нашого закладу.

Якщо ви зацікавлені у наймі професійних фахівців, котрі прагнуть кар’єрного зростання, чекаємо на ваші пропозиції!

Професії, яким навчають в Локачинській філії

На базі 9 класів здійснюється набір за такими професіями:

На базі 11 класів здійснюється набір за такими професіями:

На базі спеціальних шкіл здійснюється набір за такими професіями:

НАШІ РОБОТОДАВЦІ

Публічне Акціонерне Товариство «Луга»

Швейне підприємство, загальна площа виробничих і невиробничих приміщень якого становить 4686м² і кількістю працівників 400 чоловік.

На підприємстві виробляється наступний асортимент виробів:

• сорочки чоловічі;
  • блузи жіночі;
  • брюки жіночі;
  • шорти та бриджі жіночі;
  • плаття жіночі;
  • спідниці жіночі;
  • сарафани жіночі;
  • вироби трикотажні жіночі.

Потужність фабрики – 60000 одиниць в місяць.