В зв’язку з початком вступної кампанії в мережі Internet розпочав своє функціонування Профорієнтаційний термінал Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області.

Даний термінал надає значну допомогу абітурієнтам в виборі майбутньої професії та навчального закладу, а також буде цікавий всім, хто прагне стати кваліфікованим робітником нині або в майбутньому. Матеріали, розміщені на терміналі, надають інформацію про пріоритетні напрямки розвитку районів області, робітничі професії, підготовка з яких здійснюється на Волині, відомості про професійно-технічні навчальні заклади державної форми власності.

Однією з функцій профорієнтаційного терміналу є перехід при потребі безпосередньо на сайти ПТНЗ Волинської області , на яких є можливість знайти детальну інформацію про навчальні заклади, умови вступу та навчання, соціальний захист, контактні дані тощо. Згадана можливість реалізується в розділі "ПТНЗ області" та через посилання "Бажаєте перейти до персонального сайту даного ПТНЗ?"


URL-адреса терміналу http://www.profterminal.volyn.ua