За ініціативою дирекції Локачинської філії Оваднівського професійного ліцею було виготовлено меморіальні дошки нашим випускникам,  які загинули в зоні АТО: Шолуха Віктору Григоровичу, Поліщуку Володимиру Сергійовичу та Світлицькому Олександру Васильовичу.

14 листопада відбувся мітинг-реквієм,який підготували та провели  учні гуртка національно-патріотичного виховання та гуртка естрадної пісні (кер. Матвіюк Р.Я).
на заході були присутні родичі загиблих воїнів, учасники АТО - випускники та працівники ліцею, голова РДА Віктор Дудечко, священник УПЦ,  учні та працівники філії.
право відкрити меморіальні дошки було надано дружині загиблого Олександра Світлицького - Ларисі та голові учнівського самоврядування Едуарду Доскочу.