Статті

30 вересня 2019 року в Локачинській філії Оваднівського професійного ліцею, соціальним педагогом Іванною Василівною Шевчук та практичним психологом  Юлією Валеріїною Роман для учнів філії проведено профілактично-виховний захід: «Запобігання булінгу в молодіжному середовищі»

10 вересня 2019 року на базі Локачинської філії  відбулась обласна секція викладачів природничих предметів (ХІМІЯ, БІОЛОГІЯ, ГЕОГРАФІЯ)
На тему « Формуємо ключові та предметні компетенції: нові підходи та традиційні форми роботи».

12 червня 2019 року відбулась обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Обласний семінар практичних психологів та соціальних педагогів на базі Маневицького професійного ліцею 17.09.2019 року.

16 вересня 2019 року у Локачинській філії Оваднівського профліцею відбувся товариський турнір з міні-футболу присвячений Дню фізичної культури та спорту

08 травня 2019 року відбулась бесіда на тему :" Соціальна адаптація дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування."